Uzun süreli kullanılabilmesi için kaliteli malzemelerle üretimini yaptığımız, panel kapılar, amerikan kapılar, lake kapılar, raylı sürgülü kapılar, doğal ahşap kaplamalı kapılar ve mutfak dolabı, banyo dolabı, raylı sürgülü dolap, vestiyer tasarımlarını ihtiyacınıza göre farklı renk ve desenlerini çeşitlendirebileceğimiz kapsamlı ürünlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kısa zamanda kaliteli ürünlerin imalatını yaparak müşterilerimize zamanında montaj ve teslim etmenin gururunu yaşıyoruz.

İstanbul panel kapı modelleri ile evinizin iç kapılarını stilinize göre özelleştirerek görsel zenginlikle evinize daha değer katabilirsiniz. Üretimlerimiz seri üretim olmayıp kişiye özel ücretsiz alınan ölçülere göre üretilmektedir. İstanbul panel kapı fiyatlarına montaj, nakliye, aksesuar eklenerek edilerek sizinle paylaşılmaktadır. Talep edilirse montajı size ait olacak şekilde mağaza teslimi yapılarak da panel kapı üretilmektedir.

İstanbul mutfak dolabı modelleri ile mutfağınıza farklı renk ve tasarımlar üreterek farklı bir hava katabilirsiniz. Ürün ham maddesinde MDF ve MDFlam tercih edilmektedir. Aksesuarlar müşteri tercihine göre değişmektedir.

40 yıllık tecrübe

İstanbul Panel Kapı ve Bade Kapı Mobilya olarak sektörde 40 yıllık bilgi birikimi, tecrübemiz ile kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir. Müşterilerimizi siparişlerini zamanında teslim etmek ilkemizdir. Türkiye'nin gözde ili olan İstanbul'da müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ile Panel Kapı ve Mobilya siparişlerinde tercih edilmeyi hedefliyoruz.

 

Neden bizi tercih etmelisiniz?

- Müşteri Memnuniyeti  Özverili, disiplinli ve müşteri odaklı çalışmadan doğan, kalitenin en değerlisi müşteridir.

- Hızlı Teslimat Ölçüsü alınan siparişler iş yoğunluğuna göre  ile 7 - 10 gün arasında teslim edilmektedir.

- Kaliteli Hizmet ürün üretiminde yüksek kaliteli malzemeler tercih edilmektedir. 

- Karşılıklı Güven müşteri taleplerine en doğru ve net bilgiler paylaşılmaktadır.

 

Ücretsiz keşif ve ölçü hizmetinden faydalanmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

0 532 179 45 82

Ücretsiz Keşif, Fiyat Teklifi ve Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.